Kicia - zabrzańska trójłapka w potrzebie!

 

Diagnoza:
chirurgiczne opracowanie rany po utracie łapki przedniej prawej

 

Drodzy Darczyńcy, przedstawiamy Wam historię Kici, jaką przekazała nam jej tymczasowa opiekunka:

Kicia od urodzenia żyje na wolności, została wysterylizowana rok temu, trudno stwierdzić, ile ma lat, może około trzech. Jednej zimy zrobiliśmy jej domek na dworze przed blokiem, jednak kolejnej już tam nie chciała być, widocznie ktoś ją przestraszył. Udało mi się uzyskać zgodę, aby mogła kolejną zimę przesiedzieć w piwnicy.

Przez ten cały czas kotka przebywała w okolicy mojego osiedla, nigdy nie oddalała się poza ten teren. Czas spędzała w ogródku lub przy bloku; pojawiała się w sekundę, kiedy wybijała pora karmienia! Ostatniego dnia sierpnia zaginęła na 7 dni. Gdy wróciła, była okaleczona, bez części przedniej łapki. Złapałam ją i zawiozłam do lecznicy. Natychmiastowo została poddana operacji usunięcia pozostałości po urwanej łapie z uwagi na stan zapalny.

 

 

Następnego dnia odebrałam kotkę w stanie ogólnie dobrym, ze wskazaniem, że powinna przebywać w miejscu dla niej znajomym. Niestety, była to piwnica mojego bloku, chociaż dla kotki to był jej dom. Tam zaszyła się, nie dając znaku życia przez dwie doby. Po tym czasie wyszła z ukrycia, a kiedy zobaczyłam ropiejącą ranę kotki, zabrałam ją do mieszkania. Okłady nic nie pomagały, więc zawiozłam ją ponownie do lecznicy i przebywa tam do dzisiaj.

 

 

Kochani, bardzo wierzymy w Waszą moc! Pani Jola, która uratowała Kicię, ma pod swoją opieką jeszcze jednego kotka, widocznego na zdjęciach. Musiały być oddzielone szybą, ponieważ domownik niezbyt dobrze zniósł obecność nieznanej kotki. Prosimy, pomóżcie nam wykarmić kotki, zagwarantować im opiekę weterynaryjną, a my postaramy się znaleźć im kochające domki jeszcze przed nadchodzącą zimą!

 

Liczy się każda, nawet najmniejsza wpłata, dzięki której będziemy mogli pokryć koszty leków. Dla Państwa to tylko kilka złotych, a dla psów - szansa na dojście do pełnosprawności i życie, na jakie zasługują.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU CEGIEŁEK

 

 

 

numer: 72365

treść: S4950

koszt 2,46 zł brutto (w tym VAT)

 

Można także wpłacać pieniądze bezpośrednio na nasze konto:

FOZ "ULGA W CIERPIENIU"

FUNDACJA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI SKRZYWDZONYMI PRZEZ LUDZI
42-600 Tarnowskie Góry ul. Częstochowska 58

Numer konta: 24 8463 0005 2001 0001 2045 0001

Bardzo prosimy , by na przelewach pieniężnych w wierszu "tytułem" określać cel wpłaty/przelewu słowami :  "DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE FUNDACJI" PRZYKŁAD:

 

 

W przypadku darowizny na potrzeby określonego psa lub kota, prosimy zaznaczyć cel wpłaty/przelewu jego imieniem "DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE FUNDACJI - DLA ..................np. Trojlapki."


Jeżeli chcieliby Państwo pomóc w inny sposób (np. poprzez zakup leków czy preparatów) prosimy o kontakt z jego opiekunką (prezesem fundacji) - Magdaleną Mazur tel. 604-253-456

Fundacja przyjmuje również darowizny w formie rzeczowej: miski, obroże, szelki, smycze, kagańce, legowiska, budki dla kotów, drapaki, zabawki i inne akcesoria dla zwierząt domowych.


www.ulgawcierpieniu.pl

 

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA POMOC!

Nie możesz zmienić całego świata, ale możesz zmienić cały świat dla jednego zwierzęcia !