Błagamy o wsparcie dla niepełnosprawnego Felka!

 

Diagnoza:
owrzodzenie gałek ocznych; grozi mu ślepota

 

Feluś jest kruszynką mieszczącą się w ludzkiej dłoni, która pilnie potrzebuje pomocy. Jest fizycznie upośledzony, przez co jego szanse na szybką adopcję są niemal zerowe.

Lekarz prowadzący Felka twierdzi, że kocurek urodził się ze stanem zapalnym obu gałek ocznych, przy czym na prawym oku dodatkowo tkwi głęboki wrzód, perforujący rogówkę - na to oczko nie będzie raczej widział. Rogówka jego drugiego oczka również jest owrzodzona, a owrzodzenie obejmuje prawie całe oczko.

Kotek Felek wraz ze swoim kocim bratem został porzucony przez mamę. Kotka karmiła maluchy zaledwie dwa tygodnie, a później porzuciła je na pastwę losu. Może nie była w stanie wykarmić całej gromady? Może kierowała się instynktem selekcji naturalnej i odrzuciła słabe potomstwo? Może zginęła pod kołami samochodu? Te pytania pozostaną bez odpowiedzi.

 

 

 

Kocięta zostały znalezione przez dobrego człowieka. Znalazca przygarnął zdrowego braciszka. Nie czuł się jednak na siłach, aby zaopiekować się niepełnosprawnym Felusiem. Oddał go pod opiekę lekarza współpracującego z naszą Fundacją. Już drugi tydzień Feluś przebywa w klinice. Ze względu na potrzebę stałej obserwacji lekarskiej oraz działań diagnostyczno-terapeutycznych, pobyt Felka w przychodni jest optymalnym rozwiązaniem. Zastosowano antybiotykoterapię oraz leczenie p/bólowe i p/zapalne, domięśniowe, zakrapianie oczu lekami okulistycznymi.

 

Rokowania są pomyślne, dlatego naprawdę warto maluchowi pomóc. Kochani Darczyńcy, prosimy Was o pomoc! Sprawmy, aby słodkie kocie oczka Felka zyskały ostrość widzenia. Możliwa jest również adopcja wirtualna, która stanowi szansę na poprawę jakości życia kocurka. Felusiowi potrzebny jest kontakt wzrokowy z otoczeniem, a może nawet kiedyś w przyszłości ze swoim osobistym ludzkim przyjacielem.

 

Liczy się każda, nawet najmniejsza wpłata, dzięki której będziemy mogli pokryć koszty leków. Dla Państwa to tylko kilka złotych, a dla psów i kotów - szansa na dojście do pełnosprawności i życie, na jakie zasługują.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU CEGIEŁEK

 

FOZ "ULGA W CIERPIENIU"

FUNDACJA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI SKRZYWDZONYMI PRZEZ LUDZI
42-600 Tarnowskie Góry ul. Częstochowska 58

Numer konta: 24 8463 0005 2001 0001 2045 0001

Bardzo prosimy, by na przelewach pieniężnych w wierszu "tytułem" określać cel wpłaty/przelewu słowami :  "DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE FUNDACJI" PRZYKŁAD:

 

 

W przypadku darowizny na potrzeby określonego psa lub kota, prosimy zaznaczyć cel wpłaty/przelewu jego imieniem "DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE FUNDACJI - DLA ..................np. Felka."


Jeżeli chcieliby Państwo pomóc w inny sposób (np. poprzez zakup leków czy preparatów) prosimy o kontakt z jego opiekunką (prezesem fundacji) - Magdaleną Mazur tel. 604-253-456

Fundacja przyjmuje również darowizny w formie rzeczowej: miski, obroże, szelki, smycze, kagańce, legowiska, budki dla kotów, drapaki, zabawki i inne akcesoria dla zwierząt domowych.


www.ulgawcierpieniu.pl

 

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA POMOC!

Nie możesz zmienić całego świata, ale możesz zmienić cały świat dla jednego zwierzęcia !!