Widać na zdjęciu szczeniaczki z czego tylko jeden - Carmenka- ma inny odcień sierści. I tak pozostało ... traktowana zawsze jak "BRZYDKIE KACZĄTKO" nie doczekała się akceptacji rodzeństwa. Zawsze na uboczu ... zawsze odpychana ... zawsze poszkodowana. Powrót z adopcji był dla niej wyrokiem śmierci. Niestety nasze tłumaczenia nie są przyjmowane. Zatwardziałość ludzkich serc skazuje te zwierzęta na niepotrzebne cierpienie. Nie zaznała nawet miłości od ludzi. Zwrócona jak reklamowany przedmiot, z pełną świadomością ryzyka dla jej bezpieczeństwa i marnych szans na powtórną adopcję. Niestety ludzie ZWROTKAMI ADOPCYJNYMI GARDZĄ, więc Carmen musi żyć w stadzie fundacyjnym. Oddzielana od sióstr cieszyła się psim życiem w fundacji ... do dnia mojego wypadku. Arktyczne mrozy doprowadziły mnie do choroby. Dniami i nocami -ciągłe przechodzenie z psami z ciepłego domu na mroźny wybieg zrobiły swoje. W efekcie osłabienia spadłam ze schodów ze skutkiem pobytu na Pogotowiu Ratunkowym. I wtedy to się stało ... Carmenka ufnie przeszła ogrodzenie do swoich siostrzyczek nie zważając na ich negatywny stosunek do niej. Po moim powrocie ze szpitala zastaliśmy ją ukrytą za drewnianym płotkiem z szalejącymi wokół niej siostrami i małym foks - terierkiem "KAPSELKIEM".

 

Resztkami sił wykąpałam ją i zlokalizowałam miejsca pogryzień. Natychmiastowego odczynu nie zaobserwowałam. Potężne wynaczynienie na łebku powstało w drugiej dobie po urazie. Carmenka została poddana zabiegowi ze skutkiem pozytywnym.

 

Prosimy o pomoc finansową dla małej;
- 25.11.2011r waga ciała 19,800 kg- sterylizacja - koszt 220,00zł z ubrankiem
- 08.12.2011r waga ciała 19,500 kg szczep.p/wściekliźnie+implantacja mikrochipem - koszt 55,00zł
- 16.02.2012r waga ciała 12,900kg leczenie pogryzienia-koszt 80,00zł cd leczenia nastąpi.....
- tabletki "GAMMOLEN" - cena 40,00 zł

Razem do zapłaty : 395,00zł

Bez pomocy Ludzi o Wielkich Sercach nie będziemy w stanie dalej pomagać takim skrzywdzonym psiakom jak Carmen!!  

Serdecznie prosimy Państwa o wsparcie finansowe.
Liczy się każda, nawet najmniejsza wpłata, dzięki której będziemy mogli pokryć koszty leków. Dla Państwa to tylko kilka złotych, a dla psów - szansa na dojście do pełnosprawności i życie, na jakie zasługują.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU CEGIEŁEK

Można także wpłacać pieniądze bezpośrednio na nasze konto:


FOZ "ULGA W CIERPIENIU"

FUNDACJA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI SKRZYWDZONYMI PRZEZ LUDZI
42-600 Tarnowskie Góry ul. Częstochowska 58

Numer konta: 24 8463 0005 2001 0001 2045 0001

Bardzo prosimy , by na przelewach pieniężnych w wierszu "tytułem" określać cel wpłaty/przelewu słowami :  "DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE FUNDACJI" PRZYKŁAD:Wzór prawidłowo wypisanego przelewu dla osób prywatnych jak i firm -  aby mogły przekazać pewien procent od stopy opodatkowania jako darowiznę (6-10%) co uprawnia do pomniejszenia podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym:

 


DRUK DO POBRANIAW przypadku darowizny na potrzeby określonego  psa lub kota , prosimy  zaznaczyć cel wpłaty/przelewu jego imieniem "DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE FUNDACJI - DLA ..................np. Carmen." Prosimy również dopisywać login z Allegro - ułatwi nam to identyfikację wpłaty!!


Jeżeli chcieliby Państwo pomóc w inny sposób (np. poprzez zakup leków czy preparatów) prosimy o kontakt z jego opiekunką (prezesem fundacji) - Magdaleną Mazur tel. 604-253-456

Fundacja przyjmuje również darowizny w formie rzeczowej: miski, obroże, szelki, smycze, kagańce, legowiska, budki dla kotów, drapaki, zabawki i inne akcesoria dla zwierząt domowych.

INFORMACJA DLA PRACOWNIKA ALLEGRO : Przedmiotem aukcji jest specjalnie przygotowane imienne podziękowanie za darowiznę na rzecz zwierząt. Podziękowanie jest przygotowywane jednokrotnie dla każdej osoby, niezależnie od wylicytowanej ilości "cegiełek" i sumarycznej kwoty darowizny.


www.ulgawcierpieniu.pl


SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA POMOC!

Obecnie w Fundacji / w prywatnym domu/ przebywają 23 psy , 6 szczeniaków , 1 kocurek-kastrat. Sforą opiekują się bezpośrednio tylko 2 osoby - na pełnym wolontariacie.

Nie możesz zmienić całego świata, ale możesz zmienić cały świat dla jednego zwierzęcia !