Suczki

 

Szczeniaczki wyrzucone przy autostradzie w wielki mróz dnia 31.12.2010r.
Pan Sołtys Gminy Szczepocice Rządowe przyjął je po interwencji Policji i umieścił w budynku gospodarczym / ponieważ sam ma 2 psy musiał maleństwa odizolować/
Widać na zdjęciu 5 szczeniaczków z czego tylko jeden - Carmenka- ma inny odcień sierści.

Biedactwa przerażone , bojące się ludzi - już zaaklimatyzowały się na tyle - że rozrabiają jak na ich wiek przystało. Należy zaznaczyć,że szczeniaki żyją w zgodzie z kotami.

Leczenie zostało podjęte natychmiast i trwa nadal ( przeziębienie + zaczopowanie jelit "przypadkowym" jedzeniem) Dnia 10.01.2011r zostały zaszczepione p/ ch. zakaźnym szczepionką "Vanguard Plus 7".

 

 

Szczenie nr2 EUREKA (LORI) nadal szuka domu :

 

Eureka podobnie jak Eunika już nam rosną na duże sunie - a nowych rodzin adopcyjnych brak. Eureka jest bardzo samodzielna, posłuszna , grzeczna- kochana.

Proszę zobaczyć jak Eureka z kartonu przy autostradzie w Szczepocicach Rządowych już urosła!!!!!!!!! Nadal czeka na rodzinkę - wyrośnie na dużą suczkę.

 

 

Bliźniacze siostry podobne urodą do labradorków potrzebują domków z ogródkiem- są żywiołowe i rosną na psy wielkości zbliżonej do wilczurków.
Eureka (Lori) - czarna obroża + stojące uszka
Eunica - czerwona obroża + lewe uszko klapnięte lub obydwa

LORI - miała pierwszą cieczkę na przełomie m-c V/VI 2011r.

 

=========================================================================
Aktualizacja - dn.23.09.2011r

Eureka:

- posiada komplet szczepień + sterylizacja

- po dwukrotnym pobycie adopcyjnym

- średniego  wzrostu /po sterylizacji już nie urośnie!!!/

- bardzo energiczna - wymagająca szczelnego ogrodzenia domu z możliwością całodniowego wybiegu dla psów ( wysokość płotów 180cm)

.